Zāļu sievas darbi pļavā, ap pļavu un tālu no pļavas. Ārstniecības augi un receptes. Zāļu sievas padomi, nodarbības un pasākumi – radošas nodarbības, mācību semināri, nometnes. Jaukā laikā notiek ārā, bet nejaukā laikā dižistabā zem jumta.

Pirtnieces darbi pirtī, ap pirti un tālu no pirts. Pirts un tradīcijas. Pirtnieka padomi, pakalpojumi, meistarklases un izbraukuma pasākumi – radošas nodarbības, mācību semināri, praktiskā pēršana.

Dāvanu karte PIRTSDIENA Ziednīcā 100,- (vienam pirtsmīlim, vienam pārim vai 4 draugiem) brīvie datumi pārredzami www.reitere.lv/kalendars


Zāļu sievas dāvana

dāvanu karte


Ziedu diena

katram 10,-

 

Zāļu sievas padomi pļavā, sētā, žogmalē. Savvaļas aptieka. Spēle par augiem "Augu alfabēts". Laiks 2-5 stundas. 


Meistarklase par augiem

katram 35,-

 

Radoša nodarbība mācekļiem. Ziedu kroņi. Zāļu paklāji. Ziedu slotas. Smaržkociņi. Tējas, novārījumi, izvilkumi, sīrupi, ziedes, skrubji, pulveri, pindes, vannas. 


Izbraukuma seminārs

grupai 70,-

 

Izbraukuma nodarbība par ārstniecības augiem. Savvaļas aptieka. Zaļās receptes. Dziedniecība un pirts. Ziedu vainagi. Tradīcijas un rituāli. Laiks 2-3 stundas. 


Pirtsdiena Ziedlejās

100,-

 

Pirtsdiena pie zāļu sievas Gaujas senlejā. Ziedu kūre pirtī 2 dalībniekiem: sildīšana ziedu smaržās, karsēšana ar sutu, skrubēšana ar augu skrubi, muguras mazgāšana ar zāļu ūdeni, laistīšana, iepēršana ar slotām, ritmošana un vārdošana ar tautasdziesmām, rūdīšana ar aukstu ūdeni, atpūta ar zvanu skaņām, iemasēšana ar ziedu medu vai dzintaru, laistīšana ar zāļu ūdeni uc lutināšana. Noslēgumā atpūta pie zāļu tējas.


Izbraukuma pirtsdiena

100,-

Izbraukuma pirtsdiena pārim vai ģimenei viņu izvēlētā pirtiņā. Izbraukuma pirtsdiena mācekļiem. Zāļu sievas padomi un dziedniecība pirtī mācību grupai.


Nometne mācekļiem

100,- 

Ziedu dienas kopā ar zāļu sievu. 3 dienu nometne Kaltenē, Sutros, Jaunpilī

Ziedu vainagi, ziedu gultas, ziedu pirts, ziedu paklāji, ziedu slotas, ziedu sīrupi, ziedu izvilkumi eļļā, ziedu skrubji, ziedu sāls, ziedu salāti, ziedūdeņi uc.


Pirtīža

1,-

Jaundzimušam bērnam pirmā pirtsdiena, tradīcijas un rituāli. Nedēļnieces lutināšana pirtī. Atlīdzība par darbu - adīti balti pirkstaini cimdi vai garas baltas zeķes