Zāļu sievas darbi pļavā, ap pļavu un tālu no pļavas. Ārstniecības augi un receptes. Zāļu sievas padomi, nodarbības un pasākumi – radošas nodarbības, mācību semināri, nometnes. Jaukā laikā notiek ārā, bet nejaukā laikā dižistabā zem jumta.

Pirtnieces darbi pirtī, ap pirti un tālu no pirts. Pirts un tradīcijas. Pirtnieka padomi, pakalpojumi, meistarklases un izbraukuma pasākumi – radošas nodarbības, mācību semināri, praktiskā pēršana.


Dāvanu karte

100,- Dāvanu karte - 2 SAULES DIENAS pie zāļu sievas
Vērtība - 2 dienu nometne ar 5 meistarklasēm un nakts pasākumu. (30.-31.maijs Kandavā, 3.-4.jūnijs Valmieras pusē, 7.,-8.jūn. Sutri, 11.-12.jūnijs Jaunpilī, 25.-26.jūnijs Kazdangā, 27-28.jūnijs Rideļos, 12.,-13.aug. Jaunpils, 15.-16.augusts Sutros, 23.-24.augusts Jūrkalnē, 26.-28.augusts Krāslavas pusē)

100,- Dāvanu karte - PIRTSDIENA pie zāļu sievas
Vērtība - pakalpojums pirtī un lutināšanas kūres ar ziediem.

Apmaksas veids - pārskaitījums uz kontu, pamatojums - rēķins.


Zāļu sieva skolā

3,- no skolēna

 

sākumskolai - DABASZINĪBAS pie zāļu sievas. Augu mācība. Savvaļas aptieka bērniem. Spēle - Trejdeviņi augi. Radošais darbs - Skrubji un tejas.

pamatskolai - MĀJTURĪBA pie zāļu sievas. Savvaļas augi mājražošanā. Eļļas izvilkumi, ziedes, kremi, balzāmi, skrubji.

vidusskolai - VESELĪBAS MĀCĪBA pie zāļu sievas. Savvaļas aptieka un tautas medicīna. Indīgie augi. Aizsargājamie augi. Ēdamie savvaļas garšaugi. Tējas augi. Pirts augi. Zaļās receptes. Svaigēšana. Garšu un smaržu kūres veselībai. Roku masāža.


Meistarklase

katram 15,- / 25,-

 

Ziedu diena - radoša nodarbība sētā. Zāļu sievas padomi par augiem pļavā, neravētā dobē, sētā. Augu mācība. Ziedu kroņi. Ziedu slotas.  Ziedu pindes. Ziedu vannas. Ziedu gultas. Ziedu maskas. Ziedu ūdeņi. Ziedu salāti. Smaržkociņi. Rituāls un ziedi. (15,-)

Zāļu diena - radoša nodarbība dabā. Zāļu sievas padomi par augiem pļavā, tīrumā, mežmalā, ūdensmalā. Augu mācība. Savvaļas aptieka. Zāle un zāles. Nezāļu salāti. Augi mājražošanā. Zāļu tējas. Zāļu paklāji. Smaržkociņi. Krāsvielas no augiem. (15,-)

Recepšu diena - radoša nodarbība telpā. Zāļu sievas padomi pie pavarda. Svaigēšana, biezsulas, kokteiļi, salāti, gardmaizītes. Tējas, novārījumi, izvilkumi eļļa un degvīns, sīrupi un zaptes ar savvaļas augiem, vaska ziedes, skrubji, garšaugu pulveri. (25, -)

Pirts diena - radoša nodarbība pirtī. Zāļu sievas padomi par dziedniecību pirtī. Ziedu slotas. Zāļu lāvas. Ritmošana un masāža ar slotām, pērienu sillidi. Zāļu laukes. Ziedu maskas. Zaļais medus, skuju bagātības pirtī. Dzintara masāža. Laistīšana ar zāļu ūdeni. Vārdošana un dziedāšana pirtī. (25, - plus pirts īre)


Izbraukuma seminārs

grupai 150, -

 

Izbraukuma nodarbība ZĀĻU SIEVAS PADOMI par ārstniecības augiem ar degustāciju un augu mācību. Norises vieta vasarā pie zāļu nastas un pļavā, ziemā pie kartītēm un paraudziņiem ap galdu. Laiks 3-4 stundas.

Ziedu vainagi : Vainagu pīšanas veidi. Vainagu darināšanas un valkāšanas tradīcijas senāk un mūsdienās. Vainagu dancināšanas rotaļas. Zieds, ziedojums un veltagi. Tradīcijas un rituāli.

Zaļās receptes : svaigēšana, sulas un biezsulas, kokteiļi, salāti, gardmaizītes, garšaugu pulveri. Miesmetis un receptes.

Savvaļas aptieka : tējas, novārījumi, izvilkumi eļļā un degvīnā, sīrupi, vaska ziedes, skrubji, kompreses, maskas. Sejas un roku masāžas vingrinājumi.

Dziedniecība un pirts : Slotu siešanas, glabāšanas un pielietošanas daudzveidība. Ritmošana ar slotām pirtī, pērienu sillidi. Zāļu laukes. Ziedu pirts. Zāļu gultas. Ziedu maskas. Medus un dzintara masāža. Laistīšana ar zāļu ūdeni.


Nometne mācekļiem

100, -

 

2 Saules dienas kopā ar zāļu sievu.

DIENAS NORISE: Rasas rosme saullēktā. Līdz 8:00 Brīvbrīdis . 8:00 - 9:00 Kopdarbs - Svaigēšanas receptes brokastīs: kokteiļi un salāti ar ziediem, zaļais biezpiens. 9: 30-12: 00 1. meistarklase - Savvaļas aptieka un mājražošana: ziedu sīrupi, ziedu ziedes ar vasku, ziedi garšaugu pulverī. 12: 00-13: 00 Veģetārās pusdienas.  13: 00-15: 30 2. meistarklase - Zaļās receptes un augu mācība, augu vākšana dabā. 16: 00-18: 30 3. meistarklase - Augi rituālos. Radoša darbnīca: Ziedu vainagi, ziedu paklāji, ziedu slotas. 19: 00-20: 00 Veģetārās vakariņas . Līdz 21:00 Brīvbrīdis . 21:00 Vakara pasākums ar uguns rituālu saulrietā.

Dalības maksa 100: 6 meistarklases (kopā 60, -), ēdināšana 2 dienas (kopā 20, -), nakšņošana 15, -, nakts pasākums 5, -

Paliekošā vērtība: 20 receptes aprakstos, 10 receptes trauciņos, zāļu paklājs, ziedu vainagi, pirtsslotas, kvēpekļi, augu paraugi.

Materiāli Katram, Lai pagatavotu receptes līdzņemšanai: 1 gl medus, 2 gl eļļa, 2 gl degvīns, 1 gl Sāls, 1 glukurs, 50 g vasks VAI 1 vaska svecīte, 6 x 100 ml trauciņi, 4 zip-kulītes, 1 kamols pirts aukla, grieznes. Uz četriem 1 maisītājs, 1 katliņš. Svaigēšanai var ņemt līdzi augļus un dārzeņus.


Pasākumi un rituāli

250 EUR + ceļš

Svētku diena sētā, mājā vai dabā . Uguns rituāls un daudzinājums. Saules rits, dzīves rits, mājas un sētas svinamdienas.


Pirtsdiena

25, -EUR / stundā + ceļš

Pirtsdiena pārim vai ģimenei viņu izvēlētā pirtiņā. Izbraukuma pirtsdiena mācekļiem. Zāļu sievas padomi par dziedniecība pirtī mācību grupai.

Ziedu kūre pirtī 2 dalībnieki: sildīšana ziedu smaržās, jāapstiprina, jāapstiprina, jāapstiprina, jāapstiprina, jāapstiprina. medu vai dzintaru, laistīšana ar zāļu ūdeni uc lutināšana. Noslēgumā atpūta pie zāļu tējas.


Pirtīža

1, -

Jaundzimušam bērnam pirmā pirtsdiena, tradīcijas un rituāli. Nedēļnieces lutināšana pirtī. Atlīdzība par darbu - adīti balti pirkstaini cimdi vai garas baltas zeķes